Nancy van Batenburg
Nancy van Batenburg Culinair nieuws 4 feb 2021
Leestijd: 1 minuut

Kijk nou dan: FEBO opent vestiging met ‘infinity muur’ vol snackautomaten

De beroemde muur van FEBO is nu uitvergroot! Aan de Rozengracht in Amsterdam is vandaag een nieuwe vestiging van de snack-koning geopend, met een echte eye-catcher: een infinity muur vol snacks.

Infinity muur vol snacks

Zeg je FEBO, dan zeg je natuurlijk automatiek. Volgens FEBO-Directeur Dennis de Borst is de automatiek zelfs “cultureel erfgoed”.

In het nieuwe filiaal aan de Rozengracht loop je nu langs een gigantische muur vol snacks, waar maar geen einde aan lijkt te komen. Met een ontelbare hoeveelheid verlichtte luikjes en spiegels, voel je je als Sjakie in het snack-universum.

FEBO infinity muur
Bron: FEBO

Walk of FEBO

Ook behoorlijk eye-catching: de ‘Walk of FEBO’ voor de deur. Een walk of fame, maar dan met tegeltjes waarop de namen van FEBO-helden prijken. Denk aan recordhouders kroketten eten of vaste gasten die regelmatig een kroketje komen scoren.

Je vindt de nieuwe FEBO aan de Rozengracht 137H in Amsterdam.

Meer nieuws:

Bron: FEBO

Foutje gezien? Mail ons! Jouw feedback maakt Culy nóg lekkerder.

Nancy van Batenburg
Geschreven door Nancy van Batenburg

Komt uit een Indische familie en kreeg de liefde voor eten er dus bij de nasi goreng ingegoten. Geuren en smaken pikt ze er razendsnel uit, maar ze beschikt ook over een goede neus voor foodtrends. Daar schrijft en vertelt ze graag uitvoerig over, bijvoorbeeld in columns en op de radio. Ze droomt en denkt in smaakcombinaties en doet dan ook niets liever dan het bedenken van toffe recepten die altijd een indrukwekkend resultaat geven, óók in een druk bestaan.