Nancy van Batenburg
Nancy van Batenburg Culinair nieuws 24 okt 2023
Leestijd: 1 minuut

Tony’s Chocolonely heeft iets nieuws en het maakt je Sinterklaasavond (nóg) leuker

Wie zoet is, krijgt lekkers en wij hopen dat de Sint ons lief genoeg vindt om in aanloop naar Sinterklaasavond een reep (of lil’ bits) van Tony’s Chocolonely in onze schoen te stoppen. Voor Sinterklaasavond weten we al wat ons te doen staat: we halen Tony’s nieuwste lancering in huis: Sint’s Grote Boek.

Sint’s Grote Boek van Tony’s

Gourmetten, het Sinterklaas-dobbelspel spelen; dat zijn zo’n beetje de bekendste activiteiten voor Sinterklaasavond. Maar de chocolademakers van Tony’s Chocolonely maken het heerlijk avondje dit jaar nóg leuker met hun gloednieuwe Sintboek.

Tony’s Chocolonely lanceert gloednieuw (!) product: in gesprek met de makers

Tony's Chocolonely Grote Sint Boek
Tony’s Chocolonely

Wat zit erin?

Sint’s Grote Boek lijkt net een dikke pil uit je boekenkast, maar het zit stiekem vol met spelletjes, een puzzel, recepten én Tiny Tony’s om de hele Sinterklaasavond zoet mee te zijn. De chocolaatjes zijn er in 7 smaken (melk, melk karamel zeezout, melk hazelnoot, puur, puur amandel zeezout, wit framboos knettersuiker en donkere melk) en je gebruikt ze als speelpion. Hoe leuk is dat?

Bovendien snaai je deze sinterklaaschoco in de wetenschap dat Tony’s haar boeren zoals altijd weer een eerlijke prijs heeft betaald voor hun cacaobonen.

Tony’s & Sint’s Grote Boek is vanaf nu te vinden bij o.a. Albert Heijn, Jumbo en Plus voor 7, 49 euro. Ook leuk als schoencadeautje. 

Meer lekkers voor Sinterklaas:

Sint's Grote Boek Tony's Chocolonely
Tony’s Chocolonely

Foutje gezien? Mail ons! Jouw feedback maakt Culy nóg lekkerder.

Nancy van Batenburg
Geschreven door Nancy van Batenburg

Komt uit een Indische familie en kreeg de liefde voor eten er dus bij de nasi goreng ingegoten. Geuren en smaken pikt ze er razendsnel uit, maar ze beschikt ook over een goede neus voor foodtrends. Daar schrijft en vertelt ze graag uitvoerig over, bijvoorbeeld in columns en op de radio. Ze droomt en denkt in smaakcombinaties en doet dan ook niets liever dan het bedenken van toffe recepten die altijd een indrukwekkend resultaat geven, óók in een druk bestaan.

De zomer komt eraan! Kook mee met Culy 🌻

Van verfijnde voorgerechten tot magische desserts, ontvang dagelijks ons recept van de dag.