Redactie
Redactie Broodjes 9 okt 2014
Leestijd: 1 minuut

Tartines met geitenkaas, vijgen en prosciutto

Deze prachtige tartines (een mooi woord voor belegde boterhammen) smaken heerlijk in combinatie met de geitenkaas, verse vijgen en gedroogde ham. Het recept en de foto’s zijn afkomstig van Renée Kemps.

Verwarm de grillstand van je oven voor op 200 graden. Snijd de vijgen in dikke plakken, besprenkel met olijfolie, zout en peper, en rooster gedurende een kwartier totdat ze warm en sappig zijn.

Smeer de sneedjes brood in met olijfolie, peper en zout en rooster ook deze gedurende tien minuten totdat ze bruin en knapperig zijn. Haal het brood uit de oven, smeer de geitenkaas erop en rooster nog twee minuten totdat de geitenkaas zacht is.

Haal alles uit de oven. Beleg het brood met de prosciutto, vijgen, honing en tijm. Breng op smaak met eventueel wat extra zout en peper.

Dagelijks de lekkerste recepten rechtstreeks in je inbox 🥘

De lekkerste mail die je in je inbox kunt ontvangen

Reageer op artikel:
Tartines met geitenkaas, vijgen en prosciutto
Sluiten