Nancy van Batenburg
Nancy van Batenburg Culinair nieuws 25 feb 2021
Leestijd: 1 minuut

Dit zijn de nieuwe smaken paaseitjes van de HEMA (zure mat-knetter anyone?)

Sour belt popping candy staat er op één van de nieuwe smaken paaseitjes van de HEMA (want daar doen ze tegenwoordig veel in het Engels). Naast zure mat-knetter zijn er nog twee bijzondere nieuwe smaken die je dit jaar met pasen in je mandje kunt stoppen.

Naast de “gouwe ouwe”, en vertrouwde smaken als hazelnoot, toffee-coffee, stroopwafel en pindakaas (de bestseller), zijn er dit jaar weer drie nieuwe smaken geselecteerd voor het paaseitjes-schap.

De nieuwe paaseitjes van HEMA

Melk-hagelslag heeft volgens het warenhuis net wat meer ‘bite’ dan het klassieke melkchocolade paaseitje. En durf je het aan om het paaseitje melk met zure mat en knettersuiker in je mond te stoppen, dan ervaar je volgens HEMA een fris zuurtje, lekkere zoete crème en een explosie van knettersuiker in je mond.

Ook aan de vegans is gedacht met een plantaardige paaseitje (in een stoer jasje met camo-print, moeten we erbij zeggen).

Bron: HEMA

Ei-catcher

Wil je een echte ei-catcher op tafel of cadeau doen aan iemand, dan zijn er ook nog drie grote luxe paaseieren in de smaken crazy popping disco dip, crunchy crips en chunky cookiedough.

De nieuwe paaseitjes van HEMA zijn online te bestellen. 

Foutje gezien? Mail ons! Jouw feedback maakt Culy nóg lekkerder.

Nancy van Batenburg
Geschreven door Nancy van Batenburg

Komt uit een Indische familie en kreeg de liefde voor eten er dus bij de nasi goreng ingegoten. Geuren en smaken pikt ze er razendsnel uit, maar ze beschikt ook over een goede neus voor foodtrends. Daar schrijft en vertelt ze graag uitvoerig over, bijvoorbeeld in columns en op de radio. Ze droomt en denkt in smaakcombinaties en doet dan ook niets liever dan het bedenken van toffe recepten die altijd een indrukwekkend resultaat geven, óók in een druk bestaan.

De zomer komt eraan! Kook mee met Culy 🌻

Van verfijnde voorgerechten tot magische desserts, ontvang dagelijks ons recept van de dag.