Nancy van Batenburg
Nancy van Batenburg Inspiratie 1 jun 2020bijgewerkt: 10 nov 2020
Leestijd: 1 minuut

Video: makkelijke kipcurry ín een kokosnoot

Kijk uit malloot, een kokosnoot*. Kipcurry in een kokosnoot, om precies te zijn. Misschien wel het makkelijkste recept voor kipcurry ooit. Check de video!

Maar hoe dan?

Voor dit tamelijk geniale recept van Tastemade gaat namelijk álles in die verse kokosnoot. Het kokoswater, rijst, kip, kerrie, ui en zout & peper. Inpakken in folie, die noot. En daarna een uur en 40 minuten laten bakken in een oven op 220 graden.

In kokoswater kun je de heerlijkste ingrediënten garen. Denk bijvoorbeeld maar aan thit kho tàu: een Vietnamese stoofpot van buikspek en ei in kokoswater. Probeer het eens!

*Ken je ‘m nog

Meer recepten voor kipcurry:

Foutje gezien? Mail ons! Jouw feedback maakt Culy nóg lekkerder.

Nancy van Batenburg
Geschreven door Nancy van Batenburg

Komt uit een Indische familie en kreeg de liefde voor eten er dus bij de nasi goreng ingegoten. Geuren en smaken pikt ze er razendsnel uit, maar ze beschikt ook over een goede neus voor foodtrends. Daar schrijft en vertelt ze graag uitvoerig over, bijvoorbeeld in columns en op de radio. Ze droomt en denkt in smaakcombinaties en doet dan ook niets liever dan het bedenken van toffe recepten die altijd een indrukwekkend resultaat geven, óók in een druk bestaan.