
Het is nog lang geen winter, maar bij Culy zijn we er graag snel bij met nieuwe foodtrends. En een van de cocktailtrends van dit najaar is: terug naar klassiekers, zoals geserveerd in het romantische Engeland uit de Victoriaanse tijd. De ultieme cocktail in deze trend is de Hot Gin Punch.
Traditiegetrouw wordt deze kruidig geurende punch geserveerd in een antieke schaal met kleine glaasjes. Of giet hem gezellig in een theepotje en serveer dit met truttige Engelse theekopjes en waan jezelf helemaal in een roman van Charles Dickens. Heerlijk voor als het buiten vriest dat het kraakt.
- sap van een halve citroen
- snufje kaneel
- 1 stokje kaneel om te roeren
- 1 kruidnagel
- 1 theelepel bruine suiker
- 1 theelepel honing
- 1 groot maatje zoete donkere Madeira-wijn
- 1 groot maatje dry gin
- kokend water
- gemalen nootmuskaat
Voeg de citroensap, snufje kaneel, kruidnagel, suiker en honing in een verwarmde tumbler. Vul deze voor 3/4 met kokend water, voeg de Madeira en gin toe en roer het geheel met een stokje kaneel. Een beetje gemalen kaneel toevoegen en snel opdrinken voor het afkoelt.
Print dit recept










