Culy ontdekt Pullman Eindhoven Cocagne

Culy ontdekt Pullman Eindhoven Cocagne

In de afgelopen 2 jaar heeft het hotel Pullman Eindhoven Cocagne een totale metamorfose ondergaan en vandaag, donderdag 9 februari, wordt het hotel officieel heropend. Het gehele hotel is onder handen genomen, zo dus ook het restaurant en de keuken. Culy is alvast een kijkje gaan nemen en prikte een vorkje mee in het nieuwe restaurant.

Het restaurant

Wanneer je binnenstapt in het hotel zie je in één oogopslag alles. Van de liften tot de lobby, de bar, het restaurant en zelf de (open) keuken. Alles is open, wat heel toegankelijk aanvoelt. Het hotel aan de Vestdijk in Eindhoven heeft een warm, stijlvol interieur waarin donkere tinten worden afgewisseld met kleuren zoals aubergine en mosterdgeel.



Patisserie

Natuurlijk heeft zo’n groot hotel een grote keuken, maar ook een eigen patisserie is hier aanwezig! Dus voor de lekkerste gebakjes, koekjes en desserts ben je hier aan het juiste adres.

Het menu

Het menu en de kookstijl, onder leiding van van chef-kok Hans Melis staat de moderne Franse keuken centraal, waar de nadruk ligt op de smaak. “De Franse keuken zonder poespas”, zo noemt Hans Melis het zelf. De belangrijkste aspecten van deze keuken zijn is de diversiteit van de ingrediënten, dus streekproducten en vergeten groeten vind je ook zeker terug in de gerechten.

Bij het Pullman Eindhoven Cocagne hebben ze er voor gekozen om de prijzen ook niet enorm hoog te houden, om het zo nog toegankelijker te houden. Zo kan je kiezen voor een dagelijks wisselend 3 gangen menu (€32,-) of à la carte (hoofdgerecht vanaf €19,50)

Zowel aan de bar als in het restaurant kan je plaats nemen om een hapje te eten. Culy schoof aan bij de ‘Chef’s table’, een tafel vlak naast de keuken waar je je kan laten verrassen door de Chef-kok. Dit is een stukje prijziger: €175,- p.p voor 8 gangen inclusief wijnarrangement.

Rilette van tamme eend, gewelde pruimedant, Beaufort d’éte

Tonijn, Engelse mosterd, pijnboompitjes, bieslook

Pot au feu du jour (verschillende soorten kip, met aardpeer, truffelaardappel en spitskool)

Madeleine cake met chocolade met een tonkabonen sabayon

Ook de samenwerking met Nespresso die het hotel Pullman Eindhoven Cocagne is aangegaan is erg fijn, op elke kamer vind je dan ook een Nespresso apparaat terug, waar je zoveel koffie mag drinken als je wilt (kosteloos!).

Conclusie

Het hotel lijkt in eerste instantie iets te chique en zakelijk, maar dat is het allesbehalve. Helaas stappen we in Nederland niet zo snel een restaurant van een hotel binnen, terwijl je daar vaak lekker kan eten of een drankje kan doen. Ook al overnacht je niet eens in het hotel, je bent er meer dan welkom. Wij liepen wél de warme knusse woonkamer in van het Pullman Eindhoven Cocagne waar je in ieder geval heerlijk kan eten én voor een fijne prijs. Wat wil je nog meer?

 

 

up
down
Terug naar het artikel >
wpk-pop-up